Metabo


Profesionální elektrické a pneumatické nářadí METABO

Historie společnosti Metabo

  • Firma Metabo vznikla v.r. 1924 v německém městě Nürtingen. U jejího zrodu stáli tři spoluzakladatelé: Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler a jejich prvním sortimentem byly malé vrtačky na ruční pohon. Své výrobky vyváželi především do Ameriky neboť Evropa byla zasažena hospodářskou krizí. S odeznívající krizí se pak začínala výroba ručního nářadí rozšiřovat.Dnes je firma Metabo zastoupena zhruba ve sto zemí světa a má 16 dceřiných společností

Dlouhá životnost, síla a spolehlivost

  • Každé Metabo, které opustí naší továrnu, je pro naše zákazníky investicí do budoucnosti. Této zodpovědnosti jsme si vědomi. Proto je každé Metabo, než opustí továrnu, důkladně kontrolováno. Ne nadarmo patří dlouhá životnost a síla k Metabu, stejně jako snadné ovládání, vysoká výkonnost a bezpečnost. Jestliže provádíme změny tak, aby vyhovovaly především uživateli. Naše inovace především usnadňují práci. Náš úplný sortiment, sladěné příslušenství a servisní služby dělají z Metaba značku pro řemeslníky.

To co děláme, děláme správně

  • Malý příklad: naše elektrické nářadí má, na rozdíl od konkurenčních výrobků, kryt převodů z vysokotlakého hliníkového odlitku, který zajišťuje podstatně lepší odvod tepla a zároveň i mechanickou stabilitu. Tyto kryty si sami vyrábíme, abychom mohli zaručit jeho potřebnou kvalitu i přesnost. Samozřejmě, že nemůžeme vyrábět úplně všechno sami. Ale my neznáme kompromisy. A proto není podstatné, kde se nářadí Metabo stává Metabem.

Jdeme vlastní cestou

  • Jít ve stopách druhých znamená být vždy druhý. Jen ten kdo má odvahu, je kreativní a zároveň připraven změnit své myšlení, se může dále vyvíjet tak, aby se stal průkopníkem pro celé odvětví. Z tohoto důvodu si může u Metaba vývoj a výzkum vychutnávat své jedinečné postavení. Také úzký kontakt s řemeslníky a letité zkušenosti zaručí ojedinělé výrobky, které budou ve srovnávacích testech dosahovat nejlepších výsledků.


Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.