Servis a náhradní díly

U servisu profi nářadí BOSCH garantujeme vyhotovení opravy do 5 pracovních dnů. Dále nabízíme přímí prodej náhradních dílů. V níže uvedených článcích a u mailových odkazů najdete proklik do servisních manuálů kde po zadání objednacího čísla opsaného ze stroje(desetimístný číselný kód na štítku stroje) najdete vámi požadovaný náhradní díl. Vyhledaný díl je možno objednat u nás na

E-mail: info@bono-naradi.cz
E-mail: servis@bono-naradi.cz

Servisní rozkresy strojů Bosch

servisní informace BOSCH


Náhradní díly BOSCH Professional - modré nářadí pro profesionály

Přímé vyřízení opravy Profi strojů

Máte technický problém se svým profi modrým nářadím BOSCH. Hledáte náhradní díly BOSCH. Potřebujete objednat uhlíky do Vašeho nářadí BOSCH. Hledáte správný řemen hoblíku BOSCH, nebo si chcete sami opravit Vaše profi nářadí BOSCH? Díky novému on-line systému BOSCH to již není problém. Stačí se přihlásit na stránky se servisními informacemi BOSCH pro modré profi nářadí. Ve vyhledávacím okně zadáte název nebo objednací číslo stroje a zobrazí se Vám kompletní rozkres náhradních dílů. Vybrané náhradní díly můžete okamžitě objednat v rezervačním systému. Podrobnosti o kompletním servisu BOSCH profi.


Bosch hobby servisní informace Náhradní díly BOSCH Hobby - zelené nářadí pro kutily

Přímé vyřízení opravy Hobby strojů

Máte technický problém se svým hobby zeleným nářadím BOSCH pro kutily. Hledáte náhradní díly BOSCH. Potřebujete objednat uhlíky do Vašeho nářadí BOSCH. Hledáte správný řemen hoblíku BOSCH, nebo si chcete sami opravit Vaše hobby nářadí BOSCH? Díky novému on-line systému BOSCH to již není problém. Stačí se přihlásit na stránky se servisními informacemi BOSCH pro zelené hobby nářadí. Ve vyhledávacím okně zadáte název nebo objednací číslo stroje a zobrazí se Vám kompletní rozkres náhradních dílů. Vybrané náhradní díly můžete okamžitě objednat v rezervačním systému. Podrobnosti o kompletním servisu BOSCH hobby.


Bosch zahradní technika servis Náhradní díly BOSCH garden - zahradní terhnika

Máte technický problém se zahradní technikou BOSCH. Hledáte náhradní díly BOSCH. Hledáte správný řemen nebo náhradní nůž do sekačky BOSCH, nebo si chcete sami opravit Vaši zahradní techniku BOSCH? Díky novému on-line systému BOSCH to již není problém. Stačí se přihlásit na stránky se servisními informacemi BOSCH pro zahradní techniku BOSCH. Ve vyhledávacím okně zadáte název nebo objednací číslo stroje a zobrazí se Vám kompletní rozkres náhradních dílů. Vybrané náhradní díly můžete okamžitě objednat v rezervačním systému. Podrobnosti o kompletním servisu BOSCH hobby.

Kontakt na centrální servis a distribuci ND pro ČR a Střední Evropu

BOSCH Service center PT
K Vápence 1621/16
692 01 Mikulov
tel: +420 519 305 700
fax: +420 519 305 705

Servis a náhradní díly
Nákupní koš

Košík je prázdný

Kurz 1€ = 25,50 Kč

Telefonické objednávky

Expresní doprava po Praze za 140,- Kč

Zboží u Vás za
180 minut.

Po - Pá 8-17 hod.
Tel.: 266 311 832
Mobil: 777 024 036

ICQ: ICQ status 560704005


Nářadí Bosch Nářadí Metabo Nářadí Skil Nářadí Maktec Nářadí Makita Nářadí Dolmar Nářadí Dremel Nářadí Master Nářadí Medved Nářadí Europower Nářadí RUBI Nářadí Enders Nářadí DeWalt